Montator structura metalica

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #37632
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
4500 Lei
Romania, Bucuresti, Bucuresti,

Descriere

Descriere
Societate comerciala care isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor, specializata in confectia si montajul structurilor metalice, angajeaza Lacatusi confectii metalice, sudori, montatori calificati si necalificati.
Candidatul ideal

- studii de baza: liceu sau scoala profesionala (OPTIONAL)
- studii de specialitate: cursuri de calificare in meserie (OPTIONAL)
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- experienta in domeniul confectiilor metalice
- persoana serioasa, motivate, punctuala
- rezistenta la efort

Descrierea jobului - LACATUS CONFECTII METALICE
- raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat in cadrul punctului de lucru;
- construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii sau in incinta halei;
- executa constructii metalice provizorii sau definitive
- executa operatii tehnologice de confectionare a elementelor de structura metalica si de montaj a acestora.
- respecta planurile de executie ale confectiilor metalice si le realizeza in timp util;

Descrierea jobului - SUDOR
- Realizeaza sudura autogen, electrica, pentru diferite confectii metalice
- Realizeaza lucrari de montaj a confectiilor metalice, marcare, taiere, gaurire, slefuire, indoire.
- Efectueaza de taiere cu flacara oxiacetilenica/autogen, taiere cu plasma.
- Cunoaste suduri in tevi de inox, otel, aluminiu, fier.
- Cunoaste pozitiile de sudura.
- Curatarea si verificarea pieselor de defecte si impuritati

Descrierea jobului – MONTATOR structuri metalice (necalificati)
- monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii sau in incinta halei

OFERTA:
- cazare si transport catre si de la santier;
- echipamente de protective necesare pe santier;
- pachet salarial cuprins intre 2500 si 4500 RON;
- forme legale de incheiere a contractului individual de munca;
- garantia platilor catre asigurarile de stat (somaj, CAS, CASS etc)
- seriozitate deplina si suport din partea angajatorului

Pentru mai multe detalii ne puteti la contacta la nr. de telefon 0785.813.131

Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
4500 Lei

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
Persoană privată
Înregistrat la 15/12/2021

Locația(judet,localitate) listării