Angajam personal TEHNIC

Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 4, Bucuresti
Publicat 1 săptămână în urmă în urmă
ID #51300
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
1 Lei
Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 4, Bucuresti,

Descriere

Angajam Tehnician Sisteme de Securitate, pentru a se alătura echipei noastre din domeniul securității.
Candidatul ideal va fi responsabil pentru instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de securitate, inclusiv sisteme de alarmă, camere de supraveghere, control acces, sisteme de detecție incendiu și alte echipamente de securitate.
Candidatul ideal trebuie să fie capabil să lucreze într-un mediu dinamic și să fie orientat către rezolvarea problemelor.

Responsabilitățile ale Tehnicianului Sisteme de Securitate includ:

Instalarea și configurarea sistemelor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, sisteme de alarmă și control acces
Întreținerea și repararea sistemelor de securitate existente
Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice ale sistemelor de securitate
Lucrul cu clienții pentru a identifica nevoile lor de securitate și a oferi soluții personalizate
Documentarea tuturor activităților de instalare și întreținere a sistemelor de securitate.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa sunati la: . Rugam seriozitate!
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
1 Lei

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
Persoană privată
Înregistrat la 27/06/2023

Locația(judet,localitate) listării

Bucuresti Sector 4