Telekom Job

Romania, Timisoara, Timisoara, 0766773259
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #37467
QR CODE
1 fotografie
Gratuit
Telekom Job
Romania, Timisoara, Timisoara, 0766773259,

Descriere

Descrierea postului
Salut !
Știm cât de greu este să fii tânăr la început de drum, fără experiență profesională, fără bani de buzunar, dar cu multe vise și dorințe.
Pentru noi, Telekom România este o companie cu și despre oameni.Ne considerăm o echipă tânără, frumoasă, ambițioasă, dinamică, echilibrată, foarte modestă, dar totuși incompletă.
Căutăm colegi noi și îi vrem pe cei mai cei, dintre cei toți.
Totodată suntem foarte pretențioși, astfel încât ne dorim oameni cu următoarele calități:
-orientare către evoluție și dezvoltare personală/profesională;
-bună comunicare și simț al umorului;
-empatie și disponibilitate spre a împărți mâncarea cu noi.
De altfel, suntem și exigenți așa că te responsabilizăm cu:
-vânzarea serviciilor de telecomunicații (televiziune, internet, telefonie mobilă/fixă) direct pe teren;
-indentificarea nevoilor clienților și găsirea soluțiilor pliabile pe fiecare situație;
-transparență și profesionalism în transmiterea informațiilor către client.
Și pentru că suntem generoși te răsplătim cu:
-pachet salarial motivant compus din salariu fix+comision din vânzări;
-bonusuri de performanță;
-traininguri plătite;
-oportunități reale de avansare în cadrul companiei;
-posibilitatea de a dormi până la 09:00 și un program de lucru flexibil.
-abonament mobil;
-tabletă;
-autoturism de serviciu pentru agenții performanți;
-asigurare medicală în rețeaua Regina Maria;
-invitații la diverse evenimente.
Tot ce trebuie să faci este să-ți iei inima’n dinți, să-ți depui Cv-ul și să ții telefonul aproape.
Numar contact : 0765240984
*Angajarea se face prin partenerul Telekom, Prosolutions Agency .
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
Gratuit

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării