Inginer electromecanic

Bacau, Bacau, [20304] Bacau (Bacău)
Publicat 2 săptămâni în urmă
ID #49490
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
Verifica cu vanzatorul
Bacau, Bacau, [20304] Bacau (Bacău),

Descriere

DESCRIEREA POSTULUI:

Organizeaza, coordoneaza si controleaza lucrarile in executie;
Planifica si verifica activitatea personalului din subordine;
Participa la punerea in functiune a instalatiilor executate;
Participa la diagnosticarea cauzelor avariilor sau a functionarii deficitare a echipamentelor;
Este responsabil de realizarea si rezultatul lucrarii;
Planifica activitatile si anticipeaza necesitatile de resurse umane si materiale pentru sectie;

CERINTE:

Studii superioare de specialitate (profil electric & tehnic);
Experiență minima 5-7 ani in domeniul reparațiilor si construcțiilor motoarelor electrice si transformatoarelor electrice;
Capacitate de decizie si inițiativă in acțiuni;
Achiziția materialelor necesare execuției;
Pregătirea execuției lucrărilor;
Planificarea lucrărilor și a etapelor de execuție în conformitate cu proiectul tehnic;
Verificarea utilizării corecte a materialelor;
Verificarea execuției în conformitate cu proiectul tehnic;
Întocmirea documentelor;
Cunoștințe bune de Microsoft Office;
Abilități de adaptare, învățare și aplicare;
Abilități de lucru în echipă;
Permis de conducere categoria B -constituie un avantaj;

BENEFICII:

Pachet salarial motivant (peste nivelul mediu al pieței);
Zile legale libere plătite;
Mediu de lucru plăcut;
Program de lucru de luni pana vineri 7.00-15.30
Persoanele interesate pot transmite CV-uri ca răspuns la acest anunț sau pe e-mail.

Descrierea companiei
Principalul obiect de activitate este repararea motoarelor electrice și producerea de piese de schimb pentru acestea.
Pentru un job full-Time sau part-Time, vino la noi si prezinta-ne experiența ta in domeniu.
SC ELECTRO STANDARD SRL, societate cu capital privat este profilată si pe producerea şi repararea transformatoarelor de putere şi măsură, deținând specialiști cu experiență în acest domeniu.
SC ELECTRO STANDARD SRL Bacău execută în prezent produse şi oferă servicii de calitate pentru societăți aparținând industriei energetice, de extracție a cărbunelui şi a minereurilor neferoase, industriei cimentului, a construcției de mașini, agriculturii, industriei alimentare, de prelucrare a lemnului, petrochimie.
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
Persoană privată
Înregistrat la 02/07/2021

Locația(judet,localitate) listării

Arcadie Septilici 2M