Recrutam Medici pentru Franta

Romania, Bihor, Oradea, Oradea
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #53153
QR CODE
1 fotografie
5000 Euro €
Romania, Bihor, Oradea, Oradea,

Descriere

Compania NEXIA MEDICAL recrutează medici pentru Franța, având următoarele specialități: stomatologie, oftalmologie, medicină generală, medicină de familie şi dermatologie. Posturile imediat ocupabile sunt localizate în cabinete și clinici de elită din zona metropolitană Paris.

Cerințe:
• posturile se adresează medicilor specialiști cu sau fără experiență;
• nivel minim B1 de limba franceză (nivel conversațional mediu);
• studii finalizate în domeniul medical (specialitate), diplomă obținută într-un stat U.E./SEE/Confederația Elvețiană.

Responsabilităţi:
• realizează manopеrе dentare la standarde înaltе dе calitate;
• respectă etica şi deontologia profesională;
• preia urgențele medicale;
• informează pacienţii despre serviciile acordate şi acordă consiliere în scopul prevenirii patologiei stomatologice;
• comunică eficient cu pacienţii şi departamentele conexe.

Se oferă:
• contract Individual de Muncă pe perioadă nedeterminată, salariu competitiv;
• suport logistic pentru găsirea locuinței;
• suport privind înscrierea în Colegiul Medicilor din Franța;
• suport privind cursurile de perfecționare in limba franceză.

Vă potriviți pentru această poziție dacă sunteți:
 sociabil, cu bune abilități de comunicare;
 empatic, atent la necesitățile și exigentele pacienților;
 deschis să evoluați și să vă dezvoltați într-un climat modern, cu tehnologie de ultimă generație.

Dacă sunteți un profesionist dedicat, aceasta este oportunitatea excelentă pentru a vă dezvolta cariera într-un mediu stimulativ.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră pe adresa:
job@nexia.ro
Tel./WhatsApp: 0745782471
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
5000 Euro €

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării

Str. Nufarului Nr. 121A1